Kariéra v ALO DIAMONDS

Prečo sa pridať práve k nám?

  • Získate prácu v priateľskom a dynamickom tíme s možnosťou profesionálneho rastu.
  • Poskytneme Vám zázemie silnej českej značky s tradíciou.
  • Budete pracovať v príjemnom prostredí plnom najluxusnejších šperkov.

Zaujala Vás naša ponuka?

Pošlite životopis s aktuálnou fotografiou na kariera@alo.cz. V priloženom motivačnom liste popíšte, o akú pozíciu sa zaujímate a prečo práve o ňu, a tiež možný dátum vášho nástupu. Do nášho tímu hľadáme skúsených profesionálov aj absolventov, ktorí sa chcú uplatniť v nasledujúcich odboroch:

  • Sieť butikov (obchod)
  • Výroba a dizajn šperkov (umelecké profesie, výrobno-prevádzkový manažment)
  • Manažment, administratíva a prevádzková podpora (HR, IT, financie, marketing)

Nenašli ste zodpovedajúcu pozíciu, ale napriek tomu chcete v ALO diamonds pracovať? Pošlite nám CV, aby sme Vás mohli v prípade otvorenia vhodnej pracovnej pozície kontaktovať.

Tešíme sa na prípadné stretnutie.

O ALO diamonds v dvoch minútach

Voľné pracovné miesta v ALO diamonds

  • Manažer butiku ALO diamonds v Bratislavě
  • Key Account Manager
Zavřít

Manažer butiku ALO diamonds v Bratislavě

Hľadáme silnú a vyzretú osobnosť, na pozíciu butik manažéra značky ALO diamonds v butiku ALO diamonds v OC v Bratislave. Osobnosť, ktorá má profesné skúsenosti, schopnosť budovať a rozvíjať pozitívne vnímanie značky, riadiť obchodný tím, dosahovať kľúčové výkonnostné kritériá a obchodné plány. V profesnom zameraní kandidáta musí byť jednoznačně preukázateľná úspešná obchodná minulosť a obchodné kariérne zameranie, strategické myslenie, vysoké pracovné nasadenie a bezúhonnosť. Obchodný manažér na dennej báze vedie tím odborných predajcov butiku, zabezpečuje a organizuje chod príslušného butiku, stretáva sa so stálymi i potencionálnymi klientami, aktívne realizuje obchodné stretnutia a spoločenské akcie. Využívá podporu centrály spoločnosti, reprezentuje hodnoty a renomé spoločnosti ALO diamonds na TOP spoločenských akciách a vyhľadáva obchodný potenciál v príslušnom regióne.

  • Požiadavky:
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Obchodné a komunikačné znalosti na vysokej úrovni
  • Praxe a skúsenosť s vedením a motiváciou pracovného tímu
  • Procesný controlling
  • Schopnosť priamej aktívnej komunikácie s klientami
  • Organizácia a koordinácia spoločenských akcií
  • Znalosť práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
  • Ochota učit sa a pravidelne sa vzdelávať
  • Časová flexibilita, loajalita
  • Referencie od predchádzajúceho (predchádzajúcich) zamestnávateľa, výpis z registra trestov
  • Ponúkame:
  • Práca v stabilnej a silnej československej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie, zamestnanecké benefity (stravné lístky, multisport kartu, zamestnanecké výhody) a elegantnú uniformu
  • Možnosť karierného rastu
  • Prepracovaný systém školení
  • Príležitosť k sebarealizácii
  • Zamestnanecké výhody

Štrukturované CV s aktuálnou fotografiou zasielajte na kontaktnú e-mailovú adresu: HRmanager@alo.cz

Zaslaním Vášho životopisu vyjadrujete zároveň súhlas so spracovaním Vašich osobných dát podľa Zákona č.101/2000 S., o ochrane osobných údajov.

Key Account Manager

V ALO diamonds rozširujeme náš tým Private Client Services v Čechách i na Slovensku. Hľadáme výraznou, kultivovanou a vyzretú osobnosť s obchodným duchom, s dlhodobou obchodní praxí (vo finančnej sfére, v obchode s luxusnými a privátnymi službami či zbožím) s osobným obchodným vzťahom so svojimi klientami. Posilňujeme tým v regiónoch – západní Čechy, severní Čechy, Morava, na Slovensku v Bratislave a na východnom Slovensku.

  • Pracovní náplň:
  • Akvizície a vyhľadávaní klientov na základe osobných väzieb a príležitosti (nie „studená akvizícia“)
  • Predaj luxusného tovaru
  • Prehlbovanie a udržiavanie vzťahu s klientami
  • Účasť na spoločenských akciách a komorných eventoch
  • Samostatná činnosť s vlastnou zodpovednosťou za výsledok
  • Ponúkame:
  • Pôsobení vo stabilné a tradičné česko-slovenské spoločnosti
  • Práce s veľmi luxusným tovarom
  • Osobní realizácie a rozvoj
  • Home-office a vlastní organizácia pracovného času
  • Účasť na výnimočných spoločenských udalostiach
  • Motivační finanční ohodnotení v závislosti na obchodných výsledkoch
  • Zamestnanecké výhody spoločnosti
  • Podieľaní sa na budování značky spoločnosti